הצלחות

שיעורי ההצלחה של משרדנו בהשגת תוצאות טובות ללקוחות הינם גבוהים ביותר, בין היתר, לאור סינון מוקדם של הליכים חסרי סיכוי והן לאור הידע והניסיון הרב שלנו בניהול הליכים משפטיים בדיני עבודה והכרת האופן בו פועלת מערכת בתי הדין לעבודה והשופטים היושבים בדין.

לאורך השנים טיפלנו במאות רבות של תיקים בבתי הדין לעבודה. חלק ניכר מהתיקים נסגרו בפשרות, לשביעות רצון הלקוח. הידע, המקצועיות, והניסיון של המשרד בהצגת ההיבט העובדתי בשילוב לצד ההיבט המשפט בו אנו בקיאים ומתמחים, מסייע רבות בסגירת פשרות טובות ללקוחות, וזאת, לאחר שאנו מביאים את הצד צד להפנמת הסיכונים אליהם הוא חשוף, הטרדה בהתנהלות המשפטית מולנו והעליות הכרוכות בכך.

משרדנו לעולם לא מגיע להסכמים או לפשרות ללא שיתוף הלקוח, קבלת אישורו ולאחר שאנו מוודאים שביעות רצונו מאותו הסכם או פשרה, תוך בחינה משותפת של הסיכויים והסיכונים והאפשרויות העומדות מולו.

יחד עם זאת, משרדנו אינו ממהר להתפשר בתיקים אם הוא סבור שתוצאה המושגת אינה משביעת רצון אין אנו מהססים לנהל בנחישות ובתקיפות הליכים עד תומם, לשם מיצוי מלוא הזכויות של העובד או הדיפת תביעות קנטרניות של עובדים, תוך קבלת הוצאות ראויות.

מובן, שלרוב לא נוכל להבטיח לכם מראש תוצאות ההליך, אך נוכל להבטיח לכם שנעשה את מירב המאמצים וככל שביכולתנו כדי שתקבלו תוצאות טובות. שוב – חשוב לנו שתהיו מרוצים, זה המדד העיקרי להצלחה ולשמירת המוניטין של משרדנו.

דוגמאות להצלחות שהסתיימו בפסקי דין

הלן יינתנו על קצה המזלג מספר דוגמאות לתיקים שבהם ניתנו פסקי דין (לא כולל מאות תיקים שנסגרו פשרות לשביעות רצון הלקוחות) ושבהם נזקפו לנו הצלחות וניצחונות.

חוק למניעת הטרדה מינית במקום עבודה

פסק דין – הטרדה מינית נדחתה באופן מלא תביעה שהגישה עובדת כנגד מעבידה בטענה שהמעביד לא מילא חובותיו בהתאם לחוק למניעת הטרדה מינית במקום העבודה ותקנותיו, תוך שהעובדת חויבה בתשלום הוצאות משפט בסך של כ- 10,000 ₪.

התקבל ערעור של תנובה בבית משפט העליון

בית המשפט העליון קיבל ערעור שהגישה תנובה בעניינו של מחלק תוצרת, אשר מעל באמון בה.

התקבלה תביעה של מהנדס בכיר בחברת היי-טק

נפסקו פיצויי פיטורים למהנדס בכיר בתחום היי-טק, שהתפטר עקב מוחשית בתנאי עבודתו, בעקבות פגיעה במעמדו עקב שינויים ארגוניים בחברה.

נדחתה במלואה תביעה של עובד לשעות נוספות וזכויות מכוח חוקי המגן

נדחתה במלואה תביעה בסך של כ- 200,000 ₪ של עובד כנגד מעבידו בגין זכויות שלטענתו מגיעות לו מכוח חוקי המגן, תוך שאותו עובד חויב בהוצאות משפט בסך של 5,000 ₪ ובתשלום הודעה מוקדמת למעביד. פסק הדין לחץ –כאן.

בעלי מניות של חברת סמי בורקס חויבו באופן אישי לשלם כספים למנהל בכיר

בית הדין הרים את מסך ההתאגדות של חברת סמי בורקס וחייב את בעלי מניות ומנהלי חברת סמי בורקס לשלם למנהל בכיר שעבד אצלה סך של כ- 220,000 ₪, בניכוי כספים שקיבל המנהל מן המוסד לביטוח לאומי. לאותו עובד נפסקו של כ- 55,000 ש"ח בגין פיטורים שלא כדין, בהעדר מילוי חובת השימוע.

נדחתה תביעת עובדת שירותי בריאות כללית להשבתה לתפקידה הקודם

בית הדין דחתה תביעה בסך של למעלה מ- 100,000 ₪ ולהשבה לתפקיד של עובדת שירותי בריאות כללית, תוך שנפסקו לחובתה הוצאות משפט בסך של 15,000 ₪.

פדיון חופשה שנתית למנכ"ל חברה

בית הדין לעבודה פסק לטובת מנכ"ל חברה פדיון ימי חופשה מלאים וכן דחה תביעה שהוגשה כנגדו בהמשך בטענה לאי-מילוי חובותיו כמנכ"ל. לפסק הדין לחץ –

נפסקו פיצויי פיטורים בסך של כ- 150,000 ₪ לעובד בזק (בנוסף לקופות)

בית הדין לעבודה פסק לזכות עובד של בזק פיצויי פיטורים בסך של כ- 150,000 ₪ (בנוסף לכספים בקופות), שבחר להתפטר עקב אי -מתן הצעה לחידוש חוזה העסקתו לתקופה קצובה במועד הקבוע בחוק. לפסק הדין –

נפסקו כ- 120,000 ₪ בגין פיצויים למנהל שחלה הרעה בתנאי עבודתו

נפסקו פיצויי פיטורים מלאים למנהל עבודה שהתפטר עקב הרעה מוחשית בתנאי עבודתו בשל הדחתו מתפקידו והפיכתו למתקין שלטים מן השורה, בשל יחס משפיל כלפיו, וכן בשל שלילת רכב אשר הוצמד לו.

נפסק סך של כ- 300,000 ש"ח, כולל בגין פיצויי הלנה

נפסק לטובת עובד שלא שולמו לו זכויות לעובד מכוח חוקי המגן סך של כ- 85,000 ₪ וכן פיצויי הלנה בסך של כ- 200,000 ₪.

בעלים של חברה חויב באופן אישי בתשלום סך של כ- 160,000 ₪

בית הדין חייב באופן אישי מנהל ובעלים של חברה בסך של כ- 160,000 ₪, לאחר שהתגלה שהעסיק את העובד כל פעם תחת חברה אחרת.

תביעה של מאבטח – הרעה מוחשית בתנאי העבודה

נפסק סך של כ- 100,000 ₪ למאבטח של חברה שהתפטר עקב הרעה מוחשית בתנאי עבודתו.

פנסיה

בית הדין הכיר בזכותו של פנסיונר לקבל פנסיה ממבטחים שלא לפי תקנון האחיד שלה, אלא לפי הסכם קיבוצי, במידה ובג"ץ יקבע בעתיד להעדר תחולה רטרואקטיבית לפסק דין בעניין פיורסט, תוך שנפסקו לטובת העובד הוצאות משפט.

שכר עבודה

נפסק כנגד חברת כוח אדם סך של כ- 61,000 ₪ לקבוצה של כ- 40 עובדים, שעבדו במחנות צה"ל בימי הקיץ בגין אי-תשלום מלוא שכרם.

קבלת כספים מביטוח לאומי בפשיטת רגל

כ– 25 עובדים של חברת ניוד-דין (חברה בפירוק) זכו לקבל כספים מהמוסד לביטוח לאומי בסכום של עד כ- 80,000 ₪ כל אחד.

כ- 20 עובדים של חברת לזרום באור (חברה בפירוק) זכו לקבל כספים מהמוסד לביטוח לאומי בסכום של עד 80,000 ₪ כל אחד.

כ- 20 עובדים של חברה מכון דונג קסל (חברה בפירוק זכו לקבלת כספים מהמוסד לביטוח לאומי בסכום של עשרות אלפי ₪ כל אחד.

לייעוץ ראשוני חייגו עכשיו
phone-icon052-860-3226 ⁩

    או השאירו פרטים ונחזור אליכם
    תוך 24 שעות:

    מאמרים מומלצים
    ייעוץ בוואטסאפ