אודות

משרד משה וקרט ושות' מתמחה אך ורק בתחום דיני עבודה. לפני כעשור שנים נוסד המשרד על ידי עורך דין משה וקרט, אשר יש לו ניסיון של למעלה 21 שנים בתחום דיני עבודה בייצוג קשת רחבה של אנשים וגופים, החל מחברות גדולות ומובילות במשק ומנהלים בכירים ביותר וכלה בעובדים מן השורה.

לאורך שנות פעילותו צבר המשרד ניסיון רב ומוניטין בייצוג של מאות רבות של לקוחות שבעי רצון בכל רחבי הארץ. המשרד ידוע כבקיא ברזי דיני עבודה והוא צבר מוניטין רב, לרבות אצל שופטי בתי הדין לעבודה

אני מאמין שלנו

אנו דוגלים במתן ערך רב ומשמעותי לכם כלקוחות וחשוב לנו שתהיו מרוצים. לקוח מרוצה הוא המדד העיקרי למידת הצלחתנו ומהווה נדבך חשוב למוניטין שלנו כעורכי דין בדיני עבודה.

אנו חותרים בנחישות ובהתמדה, בייצוגכם כמעסיקים, לחסכון כספי משמעותי בטיפול שוטף ובהדיפת ומניעת תביעות עובדים ובייצוגכם כעובדים למימוש מרבי, יעיל ומהיר של זכויותיכם.

בשכירת שירותינו תזכו ליהנות מ:

– שאיפה למצוינות ולמקצוענות.
– ניסיון רב ועשיר בדיני עבודה המתורגם לצעדים מעשיים ואפקטיביים.
– ייצוג יעיל ומקצועי בבתי הדין לעבודה, תוך מתן הערכת סיכויים וסיכונים ריאלית ושקולה.
– חתירה מתמדת ונחושה למימוש האינטרסים שלכם ולהשגת תוצאות הטובות ביותר עבורכם.
– ייצוג מעשי ושקול החותר למתן ערך רב ללקוח והנבחן לפי עלות מול תועלת.
– מתן שירות אישי וזמין, המנוהל בשקיפות מולכם ובשיתוף עמכם.

השירותים הניתנים

משרד עו"ד לדיני עבודה תל אביב – משה וקרט ושות' נותן שירותים בתחום דיני עבודה, הכוללים בראש ובראשונה ייצוג בערכאות. לצוות המשרד ניסיון מצטבר של מאות רבות של הופעות בבתי משפט שונים, כאשר בתי הדין עבודה, הם "המגרש הביתי" שלנו.

משרדנו עוסק בעריכת הסכמי עבודה, תקנוני עבודה חוות ייעוץ שוטף ויומיומי למעסיקים, מלווה מערכי ניהול, משאבי אנוש ושכר, וזמין לאלו, בכל עת. בד בבד משרדנו, עוסק במתן ייעוץ וייצוג עובדים ברמות שכר שונות החל ממנהלים בכירים ועד עובדים מן השורה.

המשרד מטפל בתיקים רחבי היקף כמו גם בתיקים בעלי היקף מצומצם. לפיכך, הינכם מוזמנים לפנות אלינו לצורך בדיקת יכולתנו ליתן לכם שירותים גם במקרים בהם היקף התיק שלכם מצומצם. לעיתים מגלים אנו שהיקף הזכויות המגיעות לכם הינו רב יותר ממה שסברתם מלכתחילה.

משרדנו מתמחה, בין היתר, בטיפול בנושאים הבאים – שכר עבודה, שכר מינימום, שעות נוספות, עבודת לילה, פיצויי פיטורין, פיטורים שלא כדין, חובה שימוע, הלנת שכר, פיצויי פיטורין, הודעה מוקדמת, הבראה, דמי חופשה, דמי מחלה, דמי חגים, תאונות עבודה, פגיעות בעבודה, עבודת נשים, אפליה, הטרדה מינית במקום העבודה, חוזה עבודה או הסכם עבודה, שמירת סודות מסחריים, מניעת תחרות, פנסיה, מעילות באמון של עובדים, משמעת בעבודה ועוד.

משרדנו מייצג בערכאות בתי הדין לעבודה האזורי והארצי, בהליכי ערעור, בועדות משמעת, בהליכי שימוע, בהליכי גישור, בהליכי בוררות, בהליכים מול התמ"ת ועוד.

ייצוגכם כמעבידים ושכר טרחה

במסגרת ייצוגכם כמעסיקים נחתור בהתמדה ובנחישות למתן ערך רב ומשמעותי עבורכם, למימוש מרבי של האינטרסים שלכם ולהשגת חסכון כספי ותוצאות הטובות ביותר עבורכם.

אנו נבחן באופן מעמיק ויסודי את מלוא עובדות המקרה ונציג בפניכם הסיכונים והסיכויים, את דרכי הפעולה, הגנה ומניעה שצריך לנקוט בשים לעבודות המקרה, לדין החל והמחייב, ולניסיון הרב ומעשי שצבר המשרד לאורך שנים. כן יינתנו לכם הסברים על שלבי הטיפול השונים, כולל בנוגע להליכים בבית הדין לעבודה, אם וככל שנדרש ייצוגכם שם.

אנו דוגלים בשקיפות מלאה מול הלקוח ובמסירת הערכת סיכויים וסיכונים ריאלית ומהימנה של המצב המשפטי. אין ספק שהידע והניסיון הרב שצברנו כעורכי דין בדיני עבודה יכולים לסייע בכך.

שכר הטרחה בייצוגכם, לרוב, נקבע לפי מחיר קבוע מראש לפי שלבי הטיפול השונים. במידה והטיפול מסתיים בשלב כלשהו של ההליך לאתידרשו לשלם שכר טרחה נוסף בגין השלבים הבאים.

במידה והשירות הנדרש הינו ייעוץ חד פעמי, או יעוץ חודשי שוטף, יקבע שכר הטרחה בין הצדדים מראש, על בסיס סכום קבוע או שעות עבודה, בשים לב להיקף השירות הנדרש ולמורכבותו.

במידה וישנן הוצאות צפויות של ניהול ההליך יינתנו לכם הסברים מראש בנושא. כל הוצאה שיוציא המשרד עבורכם הלקוח יקבל אישור מראש מכם.

חשוב לנו מאד שתהיו שבעי רצון ומרוצים ותצאו עם חוויה נעימה במסגרת העבודה אתנו, בשים לקושי הרב שממילא עלולים אתם לחווות בהגשת תביעה כנגדכם, הן בהיבט הכלכלי והן בהיבט הרגשי.

ייצוגכם כעובדים ושכר טרחה

במסגרת ייצוגכם כעובדים יחתור המשרד בהתמדה ובנחישות למתן ערך רב ומשמעותי עבורכם ולמימוש מרבי של הזכויות המגיעות לכם באופן מהיר ויעיל.

במסגרת ייצוגכם יבחן המשרד באופן מעמיק ויסודי את מלוא עובדות המקרה ויציג בפניכם את הזכויות המגיעות לכם, הסיכויים של כל רכיב תביעה, הזכויות המגיעות לכם, ודרכי הפעולה שצריך לנקוט בשים לעבודות המקרה, לדיני עבודה החלים והמחייבים, לניסיון הרב והמעשי שצבר המשרד לאורך שנים בתחום דיני עבודה, ולאופן בו נוהגת מערכת בתי הדין לעבודה במקרים דומים לשלכם.

אנו דוגלים בשקיפות מלאה מול הלקוח ובמסירת הערכת סיכויים ריאלית ומהימנה של התביעה, על רכיביה השונים. המשרד אינו מאמין בהגשת תביעות סרק או תביעות מנופחות, ללא כל בסיס, אשר בסופו של דבר עלולות להסתיים בתוצאות מאכזבות, במפח נפש, לבזבוז זמן יקר וכספים, וכן לפגיעה במוניטין של המשרד.

במילים אחרות, אנו לוקחים לטיפולנו רק תיקים שאנו מאמינים ושקיים סיכוי להצלחה בהם. כאמור, חשוב לנו להביא ערך ללקוח, תוך בחינת שיקולי עלות מול תועלת ללקוח.

אין ספק שהידע והניסיון הרב שצברנו כעורכי דין בדיני עבודה לאורך שנים יכולים לסייע לנו בראייה נכונה ומפוקחת של הדברים ומתן הערכות ראויות.

כנגזרת מכך, חלק ניכר משכר הטרחה נקבע על בסיס הצלחה בלבד והוא מתקבל רק אם הלקוח מקבל לידיו כסף. לפיכך, למשרדנו אין כל אינטרס לקחת לטיפולו תיקים שלא יובילו לתוצאות, מה גם שהדבר יפגע במוניטין שלנו כעורכי דין המתמחים בדיני עבודה והמופיעים פעם אחר פעם בפני אותם שופטים.

במידה וישנן הוצאות צפויות של ניהול ההליך יינתנו ללקוח הסברים מראש בנושא. כל הוצאה שמוציא המשרד בשם הלקוח יקבל אישור מראש של הלקוח.

חשוב לנו מאד שתהיו שבעי רצון ומרוצים ותצאו עם חוויה נעימה במסגרת העבודה אתנו, בשים לקושי הרב שממילא הנכם חווים בניהול הליכים מול מעבידכם לשעבר ולפגיעה בזכויות שנגרמה לכם, הן בהיבט הכלכלי והן בהיבט הרגשי.

פגישה ראשונה ללא תשלום והתחייבות

הפגישה ראשונה לצורך בחינת אפשרות ייצוגכם, או בחינת סיכויי התביעה או ההגנה, היא ללא תשלום והתחיבות כלשהי מצדכם.

יחד עם זאת, במידה ומדובר בפגישה לצורך קבלת ייעוץ או טיפול בעניין מסוים, יקבע מראש שכר הטרחה במסגרת שיחה טלפונית או בפגישה הראשונה (ללא תשלום כאמור).

שירות, אישי, זמין, תוך שיתוף הלקוח ושקיפות מולו

השירות הניתן על ידנו הינו אישי, זמין ויעיל וניתן בגובה העיניים. לאורך כל הליווי המשפטי אנו נהיה בקשר רצוף ושוטף, כמובן, שבהיקף התואם את הצרכים.

אנו מאמינים בקיום דיאלוג פתוח ושוטף עם הלקוח, הן עם מעסיק גדול והן עם עובד מן השורה, במתן הסברים ללקוח על שלבי הטיפול השונים, לאורך כל הטיפול המשפטי, מה עומד מאחורי דרך טיפול מסוימת, ולאיזה תוצאות אנו שואפים, כל זאת שיתוף הלקוח בכל התהליך, הקשבה לצרכיו, בירור לאלו תוצאות הוא חותר, סיעור מוחות משותף, ואף קבלת רעיונות ממנו, הכל, כמובן, בהתאם למידת המעורבות שהלקוח מעוניין בה.

שיתוף הלקוח בכל התהליך מסייע רבות לבניית האמון, לביטחון ולהבנה שהטיפול המשפטי מצוי בידיים טובות, מנוהל בצורה טובה ומקצועית.

טרם העברת חומר לצד השני או לבית הדין לעבודה יעביר משרדנו את החומר לאישורכם, אלא כן תנחונו אחרת. רק לאחר קבלת הערותיכם, ביצוע התיקונים הנדרשים וקבלת אישורכם מועבר החומר כאמור.

בנוסף משרדנו לעולם לא מגיע להסכמים או לפשרות ללא שיתוף הלקוח, קבלת אישורו ולאחר שאנו מוודאים שביעות רצונו המלאה מאותו הסכם או פשרה, תוך בחינה משותפת של הסיכויים והסיכונים והאפשרויות העומדות מולו.

כאמור, חשוב לנו מאד שתהיו שבעי רצון ומרוצים ותצאו עם חווית שירות נעימה ובמסגרת העבודה אתנו, בשים לקושי הרב שממילא חווה חלקכם בניהול הליכים, הן בהגשת תביעה והן בהתגוננות.

דרכי התקשרות עם המשרד

אם אתם זקוקים לעו"ד דיני עבודה בתל אביב או באזור המרכז ניתן לפנות אלינו לקביעת פגישה ראשונה באמצעות הטלפון המשרד: 03-6137488, או טלפון נייד: 052-8603226. במסגרת פנייה זו נקיים עמכם שיחה קצרה לצורך בחינת הטיפול הנדרש ובדיקת הצורך בביצוע פעילות דחופה כלשהי.

במידה ויסתבר כי יש מקום לקביעת פגישה ראשונה, תקבע עמכם פגישה תוך זמן קצר ביותר ממועד הפנייה, תוך מתן הסברים לגבי אופן ההגעה והמסמכים שהינכם נדרשים להביא עמכם לאותה פגישה.

במידה ומדובר בפגישת ייעוץ הכרוכה בתשלום ניידע אתכם מראש על כך.

לחלופין, ניתן להשאיר למשרדנו הודעה דרך צור קשר ואנחנו מתחייבים לחזור אליכם תוך 24 שעות.

מכיוון שהמשרד עורכי דין לדיני עבודה נמצא באזור תל אביב כקיימת אפשרות ללקוחות המתגוררים רחוק, או המעדיפים שלא להגיע למשרדנו, לקיים פגישות טלפונית, או פגישות באמצעות הסקייפ, כאשר החומר ניתן להעברה באמצעות המייל או הפקס. אם כי רצוי להיפגש אתנו פנים אל פנים.

לאורך כל הטיפול המשפטי משרדנו יהיה אתכם בקשר דרך דואר האלקטרוני, טלפון, סקייפ וקביעת פגישות במשרדנו במידת הצורך.

תוצאות והצלחות המשרד

שיעורי ההצלחה של משרדנו בהשגת תוצאות טובות ללקוחות הינם גבוהים ביותר, בין היתר, לאור סינון מוקדם של הליכים חסרי סיכוי והן לאור הידע והניסיון הרב שלנו בניהול הליכים משפטיים בדיני עבודה והכרת האופן בו פועלת מערכת בתי הדין לעבודה והשופטים היושבים בדין.

לאורך השנים משרד עו"ד לדיני עבודה בתל אביב טיפלנו במאות רבות של תיקים בבתי הדין לעבודה. חלק ניכר מהתיקים נסגרו בפשרות, לשביעות רצון הלקוח. הידע, המקצועיות, והניסיון של המשרד בהצגת הדברים בהיבט העובדתי לצד ההיבט המשפט בו אנו בקיאים, מסייע רבות בסגירת פשרות טובות ללקוחות, וזאת, לאחר שאנו גורמים לצד השני להפנים את הסיכונים אליהם הוא חשוף, הטרדה בהתנהלות המשפטית מולנו והעליות הכרוכות בכך.

כאמור, משרדנו לעולם לא מגיע להסכמים או לפשרות ללא שיתוף הלקוח, קבלת אישורו ולאחר שאנו מוודאים שביעות רצונו מאותו הסכם או פשרה, תוך בחינה משותפת של הסיכויים והסיכונים והאפשרויות העומדות מולו.

יחד עם זאת, משרדנו אינו ממהר להתפשר בתיקים אם הוא סבור שתוצאה המושגת אינה משביעת רצון והוא אינו מהסס לנהל בנחישות ובתקיפות הליכים עד תום לשם מיצוי מלוא הזכויות של העובד או הדיפת תביעות קנטרניות של עובדים, תוך קבלת הוצאות ראויות.

לדוגמאות להצלחות בפסקי דין – לחץ כאן.

כמובן, שלרוב לא נוכל להבטיח לכם מראש תוצאות ההליך, אך נוכל להבטיח לכם שנעשה את מירב המאמצים וככל שביכולתנו, כדי שתקבלו תוצאות טובות. שוב – חשוב לנו שתהיו מרוצים, זה המדד העיקרי להצלחה ולשמירת המוניטין של משרדנו.

מקצועיות, ידע ועדכונים בדיני עבודה

מעבר לעבודה המשפטית השוטפת מעורב משרדנו "בחיי" משפט העבודה בישראל – אנו מקפידים אחת לשבוע עדכון מתמיד של לקוחותינו, עורכי דין, רואי חשבון, מנהלי משאבי אנוש, וחשבי שכר בחידושים בתחום דיני עבודה ואנו עוסקים במתן הרצאות והדרכות בתחום דיני עבודה.

עורך דין לדיני עבודה בתל אביב משה וקרט אף ריכז עד לאחרונה את פעילות השתלמויות בתחום דיני עבודה במסגרת וועד מחוז תל אביב של לשכת עורכי הדין וערך וכתב את אוגדן דני עבודה של ועד המחוז המופץ לעשרות אלפי עורכי דין.

בנוסף, עו"ד משה וקרט מפרסם מעת לעת מאמרים וחידושים בתחום דיני עבודה בביטאון של לשכת רואי החשבון.

עו"ד משה וקרט מקיים הרצאות בתחום בדיני עבודה לעורכי דין, רואי חשבון, חשבי שכר ומנהלי משאבי אנוש.

המוניטין המקצועי שצברנו הביא לכך שאנו משמשים כתובת מקצועית גם לגורמים מקצועיים אחרים כגון: עורכי דין, רואי חשבון, מנהלי חשבונות, חשבי שכר ומנהלי משאבי אנוש, הנוהגים לפנות אלינו כאשר הם נתקלים בסוגיות בדיני עבודה.

באתר זה תוכלו למצוא מידע רב ומקיף בתחום דיני עבודה שנערך, אוגד ונכתב על ידי משרדנו.

כן תוכלו למצוא דוגמאות לחוזים ומסמכים בתחום דיני עבודה, שנערכו על ידנו.

לייעוץ ראשוני חייגו עכשיו
phone-icon052-860-3226 ⁩

    או השאירו פרטים ונחזור אליכם
    תוך 24 שעות:

    מאמרים מומלצים
    ייעוץ בוואטסאפ