זקוקים לייעוץ משפטי בעבודה?

שתף:
author-photo
משה וקרט, עו”ד דיני עבודה
15 אוגוסט 2021

מדיניות העסקה עקבית, יציבה ומאורגנת היא עמוד התווך של הארגון שלך. בסופו של יום, העובדים הפועלים בשמך בכל החזיתות הם המנוע שמאפשר לחזון שלך להפוך למציאות ממשית. ככל שסביבת העבודה תהיה מיטיבה יותר, כאשר עבור כל תרחיש יש לך מענה יעיל, מכבד ובהתאם לדיני העבודה בישראל, כך ניתן יהיה לשמור על תפקוד מיטבי של הארגון. 

מדיניות העסקה מסודרת אינה חשובה רק כדי לשמור על רווחת עובדיך, היא מגנה בראש ובראשונה עליך ומאפשרת לך לאכוף כראוי את כלל הזכויות והחובות של עובדיך ולהימנע מסיבוכים משפטיים מיותרים. 

כשזה מגיע לייעוץ משפטי ועדי עובדים, מעסיקים ועובדים רבים הסתייעו במשרד עורכי הדין משה וקרט ונהנו מכל היתרונות המגיעים עם ייעוץ שוטף. 

short-form-img
לייעוץ ראשוני השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך 24 שעות:

  מתי נדרש סיוע מעורך דין דיני עבודה?

  מעסיקים רבים מאמינים כי שירותיו של עורך דין דיני עבודה נדרשים רק כאשר משהו משתבש. עם זאת, ברוב המקרים מעסיקים אלו עשויים לגלות בדיעבד שעל ידי יישום מדיניות משפטית מונעת בארגון שלהם, לא היו נכנסים לתסבוכת מלכתחילה. המדיניות שנתווה בתחילת הדרך היא שתקבע את המסלול בו הארגון שלנו יצעד, על עובדיו והצוות הניהולי שבו. 

  בניית הליכים מסודרים ובהתאם לדרישות החוק

  נהלים עקביים יאפשרו לך לתעד כראוי את השתלשלות האירועים ולפעול באופן קורקטי מול כל תרחיש שעשו להתעורר במהלך יחסי עובד-מעביד. בין אם זימנת את עובדך לשימוע לפני פיטורין, או אם התעורר בך חשד כי עובדך מתרשל במילוי תפקידו במכוון על מנת להיות זכאי לפיצויי פיטורין, חשוב להגדיר את אפיקי ההתקשרות בהם נתנהל מול העובד ונבטיח כי הכול רשום בפרוטוקול מסודר. 

  ייעוץ עורך דין דיני עבודה לכל אורך הדרך יאפשר לך להתנהל בצורה מושכלת לאורך כל התהליך הזה. עם זאת, גם מעבר לייעוצו השוטף בכל מקרה לגופו, עורך הדין יסייע לך להגדיר את מדיניות ההעסקה שלך ולנסח את ההסכמים המגדירים את כלל ההבנות ותנאי העבודה של העובד. בנוסף, עורך הדין יסייע לך להכשיר את כלל עובדי הארגון כיצד להבטיח כי דיני העבודה נשמרים בצורה קפדנית וראויה. 

  מענה לכל הגורמים בסביבת העבודה

  לאורך השנים, פנו אלינו לייעוץ משפטי ועדי עובדים, עובדים יחידים ומעסיקים מכל המגזרים והענפים בתעשייה הישראלית. הידע המקצועי רחב היריעה והניסיון שצברנו לאורך השנים, מאפשר לנו לסייע לך ליצור מדיניות תעסוקתית ברורה, חדה ושתשמור עליך ועל כל עובדיך מפני כל סיבוך בלתי נחוץ. 

  בין אם עליך לנסח חוזי העסקה חדשים או אם נדרש במסגרת ייעוץ משפטי ועדי עובדים זקוקים לעין מקצועית נוספת בעת כינון הסכם קיבוצי או הכרזה על סכסוך עבודה, משרד עורכי הדין משה וקרט כאן כדי להעניק לך את הפריזמה הרחבה ביותר. לתיאום פגישת ייעוץ, ניתן להשאיר פרטים באתר עוד היום. 

  mail לקבלת עדכונים בדיני עבודה

   המדריך המקיף לזכויות עובדים
   • מדריף שימושי ומקיף לזכויות עובדים, לעו"ד, רו"ח, למנהלים, חשבי שכר ועוד.
   • המדריך מזכה גם בקבלת עידכוני חקיקה ופסיקה בדיני עבודה למייל מאתר "עולם העבודה", ללא תשלום.
   לקבלת המדריך חינם

    madrih
    אתר מנויים "עולם העבודה" וחנות מסמכים מקוונת
    • מידע מקיף במכלול נושאים הקשורים ליחסי עבודה.
    • מגוון גדול של הסכמים ומסמכים בדיני עבודה
    • מיועד לעו"ד, לרו"ח, ולמנהלים
    לפרטים s2-arrow
    sfarim2
    ספרים שנכתבו על ידי המשרד
    • סיום יחסי עבודה - הדין והפסיקה, כולל קישורים לכל פסקי הדין
    • הסכמים ומסמכים בדיני עבודה בקבצי וורד
    • סיום יחסי עבודה - המדריך
     המקיף לעו"ד, לרו"ח ולמנהלים
    לפרטים ולרכישה s2-arrow
    sfarim
    ייעוץ בוואטסאפ