זכות השימוע בדיני עבודה

 

לראשונה, ללא תשלום, מדריך שימושי ומקיף (52 עמודים) בנושא זכות השימוע בדיני עבודה, לעובדים, למנהלים, למעסיקים, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי כספים, לחשבי שכר, לעורכי דין ולרואה חשבון.

המדריך הנו עדכני ומקיף ביותר וכולל מענה לכלל השאלות הנוגעות לזכות השימוע במשפט העבודה וכן קישורים לפסיקות רלוונטיות.

המדריך הנו למעשה פרק שלם מתוך ספר מקיף שמשרדנו מוציא בנושא זכויות בסיום יחסי  העבודה.

כדי לקבל המדריך כל שעליכם לעשות הוא למלא בטופס את שמכם וכתובות המייל שלכם ומיד תקבלו אותו לתיבת המייל ורכי הדין וכן ערך את אוגדן דיני עבודה של ועד מחוז תל אביב שהופץ לעשרות אלפי עורכי דין, בו רוכזו חידושי פסיקה וחקיקה ומאמרים.

הרשמה תזכה אתכם גם לקבלת מהדורות עדכניות של המדריך וכן עדכונים שוטפים, בתחום דיני עבודה הכולל חידושי פסיקה, חקיקה ומאמרים בתחום דיני עבודה.

 

לקבלת המדריך באופן מיידי מלא הטופס

על עורך המדריך – ע”ד משה וקרט?

מייסד משרד משה וקרט ושות’, עורך דין (1997), LLB – בוגר משפטים אוניברסיטת ת”א (בהצטיינות), כלכלן אוניברסיטת ת”א

עו”ד וקרט בוגר החוג למשפטים של אוניברסיטת תל אביב משנת 1997 (בהצטיינות) והחוג לכלכלה של אוניברסיטת תל אביב, משנת 1997. הוסמך כעורך בשנת 1997.

במסגרת פעילותו רבת השנים ייצג עו”ד וקרט קשת רחבה של לקוחות החל מעובדים ומעבידים קטנים וכלה במנהלים בכירים ומעבידים גדולים במשק כגון: תנובה, שירותי בריאות כללית, בזק, אזורים, שיכון ופיתוח, מפעלי קיבוצים, חברות היי-טק, אגודה לתרבות הדיור, ועוד

לעו”ד וקרט ניסיון מצטבר של מאות רבות של הופעות בבתי משפט שונים, כאשר בתי הדין לעבודה, ותחום דיני עבודה בכללותו, הוא “המגרש הביתי” שלו .

עו”ד וקרט עוסק במתן הרצאות והדרכות בתחום משפט העבודה לעורכי דין, רואי חשבון, מנהלי חשבונות, חשבי שכר ולמנהלי משאבי אנוש ועוד. עו”ד וקרט ריכז עד לאחרונה את נושא ההשתלמויות בתחום דיני עבודה במסגרת וועד מחוז תל אביב של לשכת עורכי הדין וכן ערך את אוגדן דיני עבודה של ועד מחוז תל אביב שהופץ לעשרות אלפי עורכי דין, בו רוכזו חידושי פסיקה וחקיקה ומאמרים בתחום דיני עבודה.

 

לקבלת המדריך באופן מיידי מלא הטופס

?

 

Comments are closed.

לראש העמוד